catering na urodziny

Urodziny naszej pociechy to wyjątkowy dzień, który powinien być obchodzony w gronie przyjaciół i rodziny, dlaczego więc wywołuje u nas taki stres? Oczywiście chcemy, żeby wszystko wypadło, jak najlepiej. Catering na urodziny na pewno pomoże, ale co jeszcze sprawi, że impreza będzie absolutnym hitem?

Co zrobić, żeby impreza urodzinowa zapadła wszystkim w pamięci?

Nie ma imprezy bez kolegów, dlatego razem z pociechą przygotuj listę osób, które mają zostać zaproszone, a następnie przygotujcie zaproszenia. Daj dziecku wyraźne instrukcje, że może zaprosić 5 albo 10 osób, z którymi spędza najwięcej czasu. To także czas, żeby zadecydować, czy na imprezę zapraszani są rodzice. W przypadku starszych dzieci można zawrzeć na zaproszeniu odpowiednią informację – prosimy dowieźć dziecko na wskazany adres, impreza trwa od tej do tej godziny.

Impreza urodzinowa dla malucha musi zawierać motyw przewodni. Dziecko samo powinno wybrać, jak będzie wyglądać ten dzień. Jeśli córka najbardziej lubi myszkę Mini, wszystkie balony, serwetki, talerzyki i inne dodatki mogą zawierać ulubioną postać. Z kolei dla fana dinozaurów warto wybrać zielone dodatki i balony z T-rexem. Catering na urodziny może zadbać o przygotowanie różowych babeczek, zastosować dodatki z ulubionymi postaciami i inne atrakcje.

Udana impreza urodzinowa, czyli co zrobić, żeby było wesoło i radośnie?

Na imprezie urodzinowej nie może zabraknąć tortu. Ważne, żeby był on nie tylko ładny, kolorowy i zawierał wiele ciekawych dodatków, ale przede wszystkim smaczny. Maluchy chętnie będą raczyć się owocowymi albo czekoladowymi propozycjami. Sporych rozmiarów tort i catering na urodziny to gwarancja doskonałej zabawy dla dzieci, a dla rodziców znacznie mniej pracy.

Impreza urodzinowa wywołuje u rodziców dziwne napięcie i nerwy, ale nie warto przesadzać z atrakcjami i zabawami. Dzieci nie potrzebują zbyt wiele, gdyż samodzielnie świetnie sobie radzą z gospodarowaniem czasem. Rodzice nie muszą zabawiać młodych gości, czasem zabawa w domu z kilkoma atrakcjami sprawdzi się lepiej niż wyjazd do parku rozrywki czy parku trampolin, w których bardzo łatwo przebodźcować dzieci. Nie trzeba wydawać zbyt dużo pieniędzy, żeby zgromadzić wyjątkowe wspomnienia. Wystarczą bańki mydlane, pudełko z nagrodami, patyki, kamienie, maskotki i gry planszowe.

Urodziny dziecka warto spędzić z nim, zamiast biegać po całym domu, serwować kolejne posiłki i usługiwać gościom. Warto sobie pomóc – catering na urodziny sprawdzi się znakomicie.